Melikaafshar

melikaafshar
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 27 Sep 2019
75 21% 13 Reasons Why (2017) - Rated 27 Sep 2019
80 36% La casa de papel (2017) - Rated 27 Sep 2019
80 36% The Favourite (2018) - Rated 27 Sep 2019
50 2% Booksmart (2019) - Rated 27 Sep 2019
80 36% After Life (2019) - Rated 27 Sep 2019
100 89% The Truman Show (1998) - Rated 27 Sep 2019
95 71% Casablanca (1942) - Rated 27 Sep 2019
90 64% Call Me by Your Name (2017) - Rated 27 Sep 2019
95 71% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 27 Sep 2019