Melin Cinar

melin_cinar
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 75% Contempt (1963) - Rated 16 Dec 2015
70 5% Foxcatcher (2014) - Rated 14 Dec 2015
100 75% Force Majeure (2014) - Rated 14 Dec 2015
80 14% Birdman (2014) - Rated 14 Dec 2015
100 75% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Dec 2015
90 38% Big Eyes (2014) - Rated 14 Dec 2015
90 38% Boyhood (2014) - Rated 14 Dec 2015
85 27% Wadjda (2012) - Rated 14 Dec 2015
90 38% Camille Claudel 1915 (2013) - Rated 14 Dec 2015
80 14% Cemetery of Splendor (2015) - Rated 14 Dec 2015