Melkorian

melkorian
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 22 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% 365 dni (2020) - Rated 10 Apr 2021
100 81% The Godfather (1972) - Rated 10 Apr 2021
100 81% Predator (1987) - Rated 10 Apr 2021
100 81% The Thing (1982) - Rated 10 Apr 2021
100 81% Alien (1979) - Rated 10 Apr 2021
100 81% City of God (2002) - Rated 10 Apr 2021
38 7% Wrong Turn 2: Dead End (2007) - Rated 10 Apr 2021
50 13% Wrong Turn (2003) - Rated 10 Apr 2021
76 18% Summer of '84 (2018) - Rated 10 Apr 2021
79 34% Coach Carter (2005) - Rated 10 Apr 2021