Mellie88

mellie88
Film Freak - 731 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2017
Location: USA
Age: 35
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52 14% Nope (2022) - Rated 05 Nov 2022
60 34% The Human Centipede (First Sequence) (2010) - Rated 28 Sep 2022
30 3% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 28 Sep 2022
45 9% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 17 Sep 2022
40 7% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Sep 2022
12 0% Below (2002) - Rated 07 Sep 2022
15 0% Hell or High Water (2016) - Rated 03 Sep 2022
60 34% Watcher (2022) - Rated 30 Aug 2022
57 24% Prey (2022) - Rated 21 Aug 2022
58 25% Sweetheart (2019) - Rated 07 Aug 2022