Menji76

menji76
Cinema Addict - 1334 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% The Class (2008) - Rated 03 Sep 2014
40 10% About a Boy (2002) - Rated 03 Sep 2014
65 37% Batman: Mask of the Phantasm (1993) - Rated 03 Sep 2014
70 49% Whisper of the Heart (1995) - Rated 01 Sep 2014
20 1% Dragonball Evolution (2009) - Rated 01 Sep 2014
20 1% Paranormal Entity (2009) - Rated 01 Sep 2014
20 1% Nine Dead (2010) - Rated 01 Sep 2014
20 1% Batman & Robin (1997) - Rated 01 Sep 2014
10 0% V/H/S/2 (2013) - Rated 01 Sep 2014
60 28% V/H/S (2012) - Rated 01 Sep 2014