login | register
0 rankings
more

MentalCritic

Celluloid Junkie - 4169 Rankings

Member Since: Mar 2, 2013

Location: Ohio, USA

Age: 22

Gender: Male

Bio: I believe in so bad it's good (most of the time), and so can you!
Also, I'm a nut case.

more Recent Rankings
69 T6 Two Mules for Sister Sara (1970) - Apr 18, 2017
88 T10 Song of the Sea (2014) - Apr 18, 2017
83 T9 Straight Outta Compton (2015) - Apr 18, 2017
89 T10 To Have and Have Not (1944) - Apr 18, 2017
75 T8 Power Rangers (2017) - Apr 18, 2017
96 T10 It Happened One Night (1934) - Apr 18, 2017
84 T9 Red Dwarf (1988) - Apr 17, 2017
64 T5 Kaboom (2010) - Apr 17, 2017
81 T9 Steins;Gate (2011) - Apr 17, 2017
79 T9 Invader ZIM (2001) - Apr 17, 2017