Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MerCriticker

Movie Buff - 163 Film Ratings

Member Since: Aug 28, 2019

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out MerCriticker's...
83 50% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Dec 12, 2019
78 32% Hardcore Henry (2016) - Nov 28, 2019
86 66% Sicario (2015) - Nov 27, 2019
83 50% The Mule (2018) - Nov 10, 2019
82 45% Green Zone (2010) - Oct 13, 2019
77 29% In the Shadow of the Moon (2019) - Oct 04, 2019
79 37% Darkest Hour (2017) - Sep 29, 2019
80 39% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Sep 28, 2019
82 45% The Endless (2017) - Sep 26, 2019
85 61% Moneyball (2011) - Sep 25, 2019