Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MercuryElyon

Movie Buff - 113 Film Ratings

Member Since: Oct 29, 2018

Location: Mexico

more Recent Ratings
Check out MercuryElyon's...
90 68% Slumdog Millionaire (2008) - Nov 05, 2018
95 89% As Above, So Below (2014) - Oct 31, 2018
95 89% Perfect Sense (2011) - Oct 31, 2018
80 32% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Oct 31, 2018
80 32% The Martian (2015) - Oct 31, 2018
75 18% Guardians of the Galaxy (2014) - Oct 31, 2018
80 32% Unbreakable (2000) - Oct 31, 2018
75 18% Resident Evil (2002) - Oct 31, 2018
70 7% The Breakfast Club (1985) - Oct 31, 2018
60 1% The Notebook (2004) - Oct 31, 2018