Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Merlino144

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: Jun 13, 2019

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out Merlino144's...
95 86% Inception (2010) - Jun 13, 2019
30 2% Slender Man (2018) - Jun 13, 2019
85 47% Prisoners (2013) - Jun 13, 2019
95 86% A Quiet Place (2018) - Jun 13, 2019
40 8% Happy Death Day (2017) - Jun 13, 2019
95 86% Interstellar (2014) - Jun 13, 2019
90 61% The Shawshank Redemption (1994) - Jun 13, 2019
80 30% Stranger Things (2016) - Jun 13, 2019
90 61% Lost (2004) - Jun 13, 2019
85 47% Game of Thrones (2011) - Jun 13, 2019