MertA

merta
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 13% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 14 Nov 2019
100 84% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 14 Nov 2019
100 84% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Nov 2019
90 50% Poltergeist (1982) - Rated 14 Nov 2019
90 50% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 14 Nov 2019
90 50% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 14 Nov 2019
100 84% Schindler's List (1993) - Rated 14 Nov 2019
100 84% Jurassic Park (1993) - Rated 14 Nov 2019
90 50% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 14 Nov 2019
100 84% Amistad (1997) - Rated 14 Nov 2019