Mert Durucan

mert_durucan
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 69% Prisoners (2013) - Rated 30 Jan 2016
80 86% Alien (1979) - Rated 30 Jan 2016
75 69% The Sixth Sense (1999) - Rated 30 Jan 2016
55 30% The Punisher (2004) - Rated 30 Jan 2016
60 34% The Wolverine (2013) - Rated 30 Jan 2016
50 21% Superman Returns (2006) - Rated 30 Jan 2016
80 86% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 30 Jan 2016
70 54% Creed (2015) - Rated 30 Jan 2016
30 9% Catwoman (2004) - Rated 30 Jan 2016
77 77% 12 Monkeys (1995) - Rated 30 Jan 2016