Metrogenic

metrogenic
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 92% Fargo (1996) - Rated 23 Nov 2015
66% Videodrome (1983) - Rated 23 Nov 2015
11% Titanic (1997) - Rated 23 Nov 2015
66% The Wrestler (2008) - Rated 23 Nov 2015
16% Antz (1998) - Rated 23 Nov 2015
66% Melancholia (2011) - Rated 23 Nov 2015
66% The Man from Earth (2007) - Rated 23 Nov 2015
3% The Omen (2006) - Rated 23 Nov 2015
3% Godzilla (1998) - Rated 23 Nov 2015
25% Spider-Man (2002) - Rated 23 Nov 2015