Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MichaelScott

Movie Buff - 240 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out MichaelScott's...
90 86% The 400 Blows (1959) - May 20, 2019
78 56% Louder Than Bombs (2015) - May 14, 2019
83 67% Sid and Nancy (1986) - May 12, 2019
90 86% Submarine (2010) - May 11, 2019
85 73% (500) Days of Summer (2009) - May 10, 2019
79 57% Avengers: Endgame (2019) - Apr 28, 2019
60 38% Haeundae (2009) - Apr 16, 2019
85 73% The Favourite (2018) - Apr 14, 2019
84 68% The Man from Earth (2007) - Apr 10, 2019
98 96% Burning (2018) - Apr 06, 2019