Michel87

michel87
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2016
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie and TV fanatic. I love the movies, they are my passion. Always have been, always will be.

more Recent Ratings

85 45% Angels with Dirty Faces (1938) - Rated 22 Apr 2016
75 20% Ace in the Hole (1951) - Rated 22 Apr 2016
95 95% Sunset Blvd. (1950) - Rated 22 Apr 2016
85 45% The Apartment (1960) - Rated 22 Apr 2016
87 65% Stalag 17 (1953) - Rated 22 Apr 2016
68 5% Sabrina (1954) - Rated 22 Apr 2016
90 80% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 22 Apr 2016
90 80% Some Like It Hot (1959) - Rated 22 Apr 2016
85 45% The Lost Weekend (1945) - Rated 22 Apr 2016
75 20% Double Indemnity (1944) - Rated 22 Apr 2016