MightyMarce

mightymarce
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m here to read about movies.

more Recent Ratings

65% They Shall Not Grow Old (2018) - Rated 17 Mar 2019
65% Free Solo (2018) - Rated 17 Mar 2019
20% A Cure for Wellness (2017) - Rated 09 Jun 2018
10 88% The Departed (2006) - Rated 26 Nov 2017
45% Drive (2011) - Rated 24 Nov 2017
20% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 24 Nov 2017
20% Z for Zachariah (2015) - Rated 19 Nov 2017
34% Allied (2016) - Rated 19 Nov 2017
65% Baby Driver (2017) - Rated 19 Nov 2017
45% The End of the Tour (2015) - Rated 27 Mar 2017