Mihai93

mihai93
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: Moldova
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% Children of Men (2006) - Rated 27 Jul 2015
90 62% American Beauty (1999) - Rated 27 Jul 2015
90 62% Deconstructing Harry (1997) - Rated 27 Jul 2015
90 62% Jarhead (2005) - Rated 27 Jul 2015
90 62% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 27 Jul 2015
80 27% Five Dedicated to Ozu (2003) - Rated 27 Jul 2015
80 27% Elephant (2003) - Rated 27 Jul 2015
90 62% Prometheus (2012) - Rated 27 Jul 2015
90 62% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Jul 2015
100 90% Ghost in the Shell (1995) - Rated 27 Jul 2015