MikeN2778

miken2778
Movie Buff - 274 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 10% SubUrbia (1996) - Rated 10 Sep 2014
95 89% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 10 Sep 2014
75 25% The Paper (1994) - Rated 05 Sep 2014
90 75% Fletch (1985) - Rated 05 Sep 2014
90 75% Citizen Kane (1941) - Rated 05 Sep 2014
80 38% Michael Collins (1996) - Rated 05 Sep 2014
80 38% Some Mother's Son (1996) - Rated 05 Sep 2014
95 89% In the Name of the Father (1993) - Rated 05 Sep 2014
40 3% The Devil's Own (1997) - Rated 05 Sep 2014
95 89% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 05 Sep 2014