Mikejordan

mikejordan
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Furious 7 (2015) - Rated 30 Aug 2015
100 92% Kevin Hart: Seriously Funny (2010) - Rated 30 Aug 2015
89 55% Soul Men (2008) - Rated 30 Aug 2015
95 75% Battleship (2012) - Rated 30 Aug 2015
88 50% Tangled (2010) - Rated 28 Aug 2015
95 75% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 28 Aug 2015
97 83% 22 Jump Street (2014) - Rated 28 Aug 2015
78 20% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 28 Aug 2015
87 47% Bulletproof Monk (2003) - Rated 28 Aug 2015
97 83% Looper (2012) - Rated 28 Aug 2015