MikeyKatz

mikeykatz
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Ex Machina (2015) - Rated 12 Feb 2017
85 66% Pleasantville (1998) - Rated 08 Feb 2017
88 77% Gattaca (1997) - Rated 08 Feb 2017
82 40% Split (2017) - Rated 08 Feb 2017
80 26% Westworld (2016) - Rated 05 Feb 2017
83 51% Zootopia (2016) - Rated 23 Jan 2017
70 4% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 23 Jan 2017
84 58% Waterworld (1995) - Rated 23 Jan 2017
85 66% The Terminal (2004) - Rated 23 Jan 2017
90 83% Your Highness (2011) - Rated 23 Jan 2017