Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MikiRurk_STG

Celluloid Junkie - 3236 Film Ratings

Member Since: Sep 6, 2012

Location: Poland, Poland

more Recent Ratings
60 40% The Tenth Man (1988) - Jan 27, 2020
68 62% My Cousin Vinny (1992) - Jan 26, 2020
60 40% Spider-Man: Far from Home (2019) - Jan 25, 2020
78 87% The Terror (2018) - Jan 25, 2020
60 40% Zombieland: Double Tap (2019) - Jan 23, 2020
53 24% Spider-Man: Homecoming (2017) - Jan 22, 2020
70 69% Dragon Ball (1986) - Jan 20, 2020
70 69% Dragon Ball Kai (2009) - Jan 20, 2020
80 90% Dragon Ball Z (1989) - Jan 20, 2020
45 12% A Simple Plan (1998) - Jan 20, 2020