Milesman1971

milesman1971
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 80% Taxi Driver (1976) - Rated 25 Oct 2020
95 93% Raging Bull (1980) - Rated 25 Oct 2020
93 63% After Hours (1985) - Rated 25 Oct 2020
92 49% The Color of Money (1986) - Rated 25 Oct 2020
96 98% Goodfellas (1990) - Rated 25 Oct 2020
92 49% Quiz Show (1994) - Rated 25 Oct 2020
93 63% Casino (1995) - Rated 25 Oct 2020
90 22% Gangs of New York (2002) - Rated 25 Oct 2020
93 63% No Direction Home: Bob Dylan (2005) - Rated 25 Oct 2020
90 22% The Departed (2006) - Rated 25 Oct 2020