Millo

millo
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2013
Location: Slovakia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 55% The Savages (2007) - Rated 27 Feb 2013
77 24% Stardust (2007) - Rated 27 Feb 2013
81 55% Constantine (2005) - Rated 27 Feb 2013
81 55% The Fast and the Furious (2001) - Rated 27 Feb 2013
83 67% Predator (1987) - Rated 27 Feb 2013
81 55% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 27 Feb 2013
84 71% Alien (1979) - Rated 27 Feb 2013
82 62% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 27 Feb 2013
75 19% The Experiment (2001) - Rated 27 Feb 2013
79 41% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 27 Feb 2013