Milvia

milvia
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2013
Location: Ferrara, Italy
Age: 45
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% Django Unchained (2012) - Rated 22 Jan 2013
70 14% A Serbian Film (2010) - Rated 19 Jan 2013
98 97% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 15 Jan 2013
70 14% Ghost World (2001) - Rated 15 Jan 2013
85 68% Evil Dead II (1987) - Rated 15 Jan 2013
75 31% Death Proof (2007) - Rated 15 Jan 2013
80 47% Night Train Murders (1975) - Rated 13 Jan 2013
85 68% Cruising (1980) - Rated 12 Jan 2013
75 31% The House on the Edge of the Park (1980) - Rated 12 Jan 2013
85 68% The Last House on the Left (1972) - Rated 12 Jan 2013