MindofTrent

mindoftrent
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 92% Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2007
74 53% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
84 79% The Apartment (1960) - Rated 14 Aug 2007
90 94% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
72 47% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
37 3% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
64 27% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
62 24% Baseketball (1998) - Rated 14 Aug 2007
67 34% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
84 79% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007