Minerva83

minerva83
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 80% In Between (2016) - Rated 31 Jul 2019
86 55% God's Pocket (2014) - Rated 31 Jul 2019
"Erg geestig."
61 15% Black Panther (2018) - Rated 29 Apr 2019
75 25% Borgman (2013) - Rated 23 Mar 2019
83 45% The Patience Stone (2012) - Rated 19 Mar 2019
"Mooie vrouwenfilm, maar valt aan het einde tegen."
82 35% The Selfish Giant (2013) - Rated 18 Mar 2019
"Rauw, realistisch, heftig."
91 80% The Jungle Book (2016) - Rated 16 Mar 2019
"Fantastisch. De dieren zijn ongelooflijk echt (ze bewegen zo mooi langzaam, las ik ergens, true). Heerlijke filmervaring tijdens kerst 2018."
51 5% Species (1995) - Rated 16 Mar 2019
"Best geestig, maar duurde veel te lang."
93 95% Room (2015) - Rated 16 Mar 2019
"Een van de spannendste, heftigste, filmervaringen ooit (met name het eerste deel van de film)."
90 65% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 13 Apr 2018
"Guilty pleasure"