Mishka

mishka
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2011
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 99% The Red Shoes (1948) - Rated 01 Aug 2012
92 96% Toy Story (1995) - Rated 01 Aug 2012
50 11% Wanted (2008) - Rated 01 Aug 2012
90 91% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 01 Aug 2012
75 45% Stargate (1994) - Rated 01 Aug 2012
88 80% Drive (2011) - Rated 01 Aug 2012
90 91% Being John Malkovich (1999) - Rated 01 Aug 2012
70 32% Road to Perdition (2002) - Rated 01 Aug 2012
75 45% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 01 Aug 2012
84 67% Hanna (2011) - Rated 01 Aug 2012