Misiek

misiek
Cinema Addict - 1191 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2013
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 60% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 25 Jan 2015
74 64% Lilo & Stitch (2002) - Rated 25 Jan 2015
74 64% We Were Soldiers (2002) - Rated 25 Jan 2015
89 96% 12 Angry Men (1957) - Rated 25 Jan 2015
70 47% Invictus (2009) - Rated 25 Jan 2015
78 77% Takers (2010) - Rated 25 Jan 2015
73 62% Ali G Indahouse (2002) - Rated 25 Jan 2015
70 47% Mad Max (1979) - Rated 25 Jan 2015
50 5% Network (1976) - Rated 25 Jan 2015
73 62% Thor: The Dark World (2013) - Rated 25 Jan 2015