MitatPoyraz

mitatpoyraz
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 54% Beynelmilel (2006) - Rated 30 Mar 2020
90 54% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 30 Mar 2020
95 80% Ice Age (2002) - Rated 30 Mar 2020
95 80% Gladiator (2000) - Rated 30 Mar 2020
95 80% Amélie (2001) - Rated 30 Mar 2020
90 54% Winter Sleep (2014) - Rated 30 Mar 2020
90 54% The Theory of Everything (2014) - Rated 30 Mar 2020
100 97% The Imitation Game (2014) - Rated 30 Mar 2020
95 80% Rain Man (1988) - Rated 30 Mar 2020
85 31% 12 Years a Slave (2013) - Rated 30 Mar 2020