MitchMilam

mitchmilam
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love films and I love ranking things, so this is perfect for me.

more Recent Ratings

85 64% Orange Is the New Black (2013) - Rated 02 Jun 2016
80 52% The Others (2001) - Rated 02 Jun 2016
80 52% The Sixth Sense (1999) - Rated 02 Jun 2016
40 6% Rushmore (1998) - Rated 02 Jun 2016
50 13% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 02 Jun 2016
80 52% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 02 Jun 2016
65 26% Death Note (2006) - Rated 02 Jun 2016
90 75% Enlightened (2011) - Rated 02 Jun 2016
70 33% The Avengers (2012) - Rated 02 Jun 2016
50 13% Whiplash (2014) - Rated 02 Jun 2016