Mizhodes

mizhodes
Movie Buff - 367 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 96% Rushmore (1998) - Rated 19 Feb 2014
98 99% All About Eve (1950) - Rated 19 Feb 2014
98 99% Pride and Prejudice (1995) - Rated 19 Feb 2014
76 20% Pride & Prejudice (2005) - Rated 19 Feb 2014
94 88% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 19 Feb 2014
95 93% Repo Man (1984) - Rated 19 Feb 2014
98 99% Let the Right One In (2008) - Rated 19 Feb 2014
98 99% Dean Spanley (2008) - Rated 19 Feb 2014
65 5% Scream 4 (2011) - Rated 19 Feb 2014
67 8% Saw (2004) - Rated 19 Feb 2014