Mjrubosky

mjrubosky
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 18 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 80% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 May 2016
50 21% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 18 May 2016
100 94% Old School (2003) - Rated 18 May 2016
79 48% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 18 May 2016
80 53% Wedding Crashers (2005) - Rated 18 May 2016
50 21% The Break-Up (2006) - Rated 18 May 2016
22 10% Couples Retreat (2009) - Rated 18 May 2016
51 23% The Watch (2012) - Rated 18 May 2016
40 18% The Internship (2013) - Rated 18 May 2016
70 35% Snake Eyes (1998) - Rated 18 May 2016