MobyDX

mobydx
Film Freak - 702 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2012
Location: Egersund, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 39% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 20 Dec 2012
65 39% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 20 Dec 2012
60 23% King Arthur (2004) - Rated 20 Dec 2012
85 93% Love Actually (2003) - Rated 20 Dec 2012
70 57% The English Patient (1996) - Rated 20 Dec 2012
70 57% Murder on the Orient Express (1974) - Rated 20 Dec 2012
70 57% Pet Sematary (1989) - Rated 20 Dec 2012
45 1% A Love Song for Bobby Long (2004) - Rated 20 Dec 2012
50 4% Ben-Hur (1959) - Rated 20 Dec 2012
65 39% Yojimbo (1961) - Rated 20 Dec 2012