Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Molecheck

Movie Buff - 286 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2020

Location: New Zealand

more Recent Ratings
Check out Molecheck's...
70 65% Euphoria (2019) - Mar 03, 2021
75 76% Annihilation (2018) - Mar 03, 2021
70 65% Shut Up and Dance (2016) - Mar 01, 2021
65 52% White Bear (2013) - Mar 01, 2021
20 11% Yesterday (2019) - Mar 01, 2021
80 88% Midsommar (2019) - Jan 26, 2021
80 88% The Theory of Everything (2014) - Jan 17, 2021
65 52% Pieles (2017) - Jan 10, 2021
70 65% The Beatles Anthology (1995) - Dec 06, 2020
65 52% Amy (2015) - Dec 06, 2020