MollC

mollc
Movie Buff - 315 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 50% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 30 Jul 2014
80 38% Point Break (1991) - Rated 30 Jul 2014
70 15% The Others (2001) - Rated 30 Jul 2014
68 10% A Good Year (2006) - Rated 30 Jul 2014
84 53% Nosferatu the Vampyre (1979) - Rated 30 Jul 2014
80 38% Dazed and Confused (1993) - Rated 30 Jul 2014
60 5% Der Baader Meinhof Komplex (2008) - Rated 30 Jul 2014
83 50% Au revoir les enfants (1987) - Rated 30 Jul 2014
85 59% The Bourne Identity (2002) - Rated 30 Jul 2014
88 70% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 30 Jul 2014