Momentumless

momentumless
Movie Buff - 223 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Classic, B cinema, Horror, Anime

more Recent Ratings

91 82% Dead Man (1995) - Rated 20 Jul 2015
91 82% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 20 Jul 2015
88 21% Back to the Future Part II (1989) - Rated 16 Jul 2015
90 52% Back to the Future (1985) - Rated 16 Jul 2015
90 52% Ex Machina (2015) - Rated 16 Jul 2015
90 52% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 16 Jul 2015
0% House of the Dead (2003) - Rated 15 Jul 2015
90 52% Silent Hill (2006) - Rated 15 Jul 2015
90 52% Taken (2008) - Rated 15 Jul 2015
88 21% Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? (2014) - Rated 15 Jul 2015