Monsty

monsty
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 13% Calvary (2014) - Rated 06 Jul 2015
89 97% The Shining (1980) - Rated 05 Jul 2015
76 37% Ocean's Eleven (2001) - Rated 05 Jul 2015
79 46% The Terminator (1984) - Rated 05 Jul 2015
88 94% District 9 (2009) - Rated 05 Jul 2015
79 46% White Men Can't Jump (1992) - Rated 05 Jul 2015
86 85% Capturing the Friedmans (2003) - Rated 05 Jul 2015
83 73% Elf (2003) - Rated 05 Jul 2015
82 68% Blow (2001) - Rated 05 Jul 2015
81 63% 21 Grams (2003) - Rated 05 Jul 2015