Montag451

montag451
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 32% Marriage Story (2019) - Rated 01 May 2020
83 15% Snowpiercer (2014) - Rated 01 May 2020
72 3% Click (2006) - Rated 01 May 2020
88 53% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 May 2020
92 80% Donnie Darko (2001) - Rated 01 May 2020
90 68% Parasite (2019) - Rated 01 May 2020
88 53% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 01 May 2020
95 90% Shutter Island (2010) - Rated 01 May 2020
95 90% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 May 2020
90 68% Avengers: Endgame (2019) - Rated 24 Jun 2019