MovieBuff512

moviebuff512
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just looking for good movies to watch.

more Recent Ratings

95 79% Scarface (1983) - Rated 06 Dec 2015
88 35% The Sixth Sense (1999) - Rated 06 Dec 2015
88 35% Death Proof (2007) - Rated 06 Dec 2015
85 17% The Number 23 (2007) - Rated 06 Dec 2015
80 8% The Blair Witch Project (1999) - Rated 06 Dec 2015
95 79% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 06 Dec 2015
92 55% Fracture (2007) - Rated 06 Dec 2015
90 47% Shutter Island (2010) - Rated 06 Dec 2015
93 61% White Noise (2005) - Rated 06 Dec 2015
90 47% Miami Vice (2006) - Rated 06 Dec 2015