MovieDoc

moviedoc
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like good movies.

more Recent Ratings

80 81% Touch of Evil (1958) - Rated 20 Jul 2015
79 75% Batman Returns (1992) - Rated 20 Jul 2015
76 60% Lucy (2014) - Rated 20 Jul 2015
69 18% Little Nicky (2000) - Rated 20 Jul 2015
73 43% Rushmore (1998) - Rated 20 Jul 2015
72 34% Shanghai Noon (2000) - Rated 20 Jul 2015
76 60% Iron Man (2008) - Rated 20 Jul 2015
80 81% Papillon (1973) - Rated 20 Jul 2015
76 60% Red Dragon (2002) - Rated 20 Jul 2015
85 94% The Great Escape (1963) - Rated 20 Jul 2015