MovieFan8

moviefan8
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2013
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Day for Night (1973) - Rated 24 Jan 2013
100 Diva (1981) - Rated 24 Jan 2013
100 Tokyo Story (1953) - Rated 24 Jan 2013
100 Andrei Rublev (1966) - Rated 24 Jan 2013
100 (1963) - Rated 24 Jan 2013
90 Amélie (2001) - Rated 24 Jan 2013
100 Moscow Does Not Believe in Tears (1980) - Rated 24 Jan 2013
90 The Conformist (1970) - Rated 24 Jan 2013
100 Wild Strawberries (1957) - Rated 24 Jan 2013
100 Last Tango in Paris (1972) - Rated 24 Jan 2013