MovieFan9

moviefan9
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Yojimbo (1961) - Rated 12 May 2015
90 77% Late Spring (1949) - Rated 12 May 2015
90 77% Paris, Texas (1984) - Rated 12 May 2015
70 43% Force Majeure (2014) - Rated 12 May 2015
85 66% Before Sunrise (1995) - Rated 12 May 2015
90 77% Inch'Allah (2012) - Rated 12 May 2015
100 92% A Heart in Winter (1992) - Rated 12 May 2015
100 92% Cinema Paradiso (1988) - Rated 12 May 2015
80 60% An Education (2009) - Rated 12 May 2015
80 60% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 12 May 2015