MovieNutJay

Movie Buff - 278 Film Ratings
Member Since: Dec 5, 2017
Check out MovieNutJay's...
75 35% | The Specialist (1994) - Jun 27, 2018 |
80 65% | Midnight Express (1978) - Jun 27, 2018 |
75 35% | We Were Soldiers (2002) - Jun 27, 2018 |
75 35% | The Bodyguard (1992) - Jun 27, 2018 |
85 81% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jun 27, 2018 |
80 65% | Blade (1998) - Jun 27, 2018 |
80 65% | The Golden Compass (2007) - Jun 27, 2018 |
70 23% | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Jun 27, 2018 |
75 35% | Lethal Weapon (1987) - Jun 27, 2018 |
70 23% | Annie Hall (1977) - Jun 27, 2018 |