Movieman51

movieman51
Movie Buff - 339 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 54% Office Space (1999) - Rated 03 Jul 2013
80 73% Dead Poets Society (1989) - Rated 03 Jul 2013
90 92% The Fisher King (1991) - Rated 03 Jul 2013
80 73% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 03 Jul 2013
75 54% Cars (2006) - Rated 03 Jul 2013
80 73% Dark City (1998) - Rated 03 Jul 2013
85 85% Days of Heaven (1978) - Rated 03 Jul 2013
70 32% Uncle Buck (1989) - Rated 03 Jul 2013
70 32% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 03 Jul 2013
60 14% Ratatouille (2007) - Rated 03 Jul 2013