Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MrBadSmile

Movie Buff - 195 Film Ratings

Member Since: Apr 29, 2018

Location: Norway

more Recent Ratings
Check out MrBadSmile's...
90 68% The Exterminating Angel (1962) - Apr 29, 2018
90 68% Rear Window (1954) - Apr 29, 2018
90 68% The Cameraman (1928) - Apr 29, 2018
90 68% The Virgin Spring (1960) - Apr 29, 2018
95 85% It's Such a Beautiful Day (2012) - Apr 29, 2018
80 49% The Circus (1928) - Apr 29, 2018
85 56% Umberto D. (1952) - Apr 29, 2018
85 56% Double Indemnity (1944) - Apr 29, 2018
80 49% La Haine (1995) - Apr 29, 2018
85 56% Burden of Dreams (1982) - Apr 29, 2018