MrBingo

mrbingo
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I dont always rate movies but when I do i Try to keep it 100.

more Recent Ratings

85 73% Million Dollar Baby (2004) - Rated 15 Jun 2016
81 53% Appaloosa (2008) - Rated 15 Jun 2016
69 2% Open Range (2003) - Rated 15 Jun 2016
67 1% Bad Girls (1994) - Rated 15 Jun 2016
85 73% Bandidas (2006) - Rated 15 Jun 2016
81 53% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 15 Jun 2016
92 95% Tombstone (1993) - Rated 15 Jun 2016
92 95% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 15 Jun 2016
81 53% Unforgiven (1992) - Rated 15 Jun 2016
91 92% The Hateful Eight (2015) - Rated 15 Jun 2016