MrBlackV

mrblackv
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% The Princess Bride (1987) - Rated 27 Jul 2015
83 63% Spirited Away (2001) - Rated 27 Jul 2015
75 28% Saw (2004) - Rated 27 Jul 2015
85 74% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 27 Jul 2015
85 74% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 27 Jul 2015
75 28% Twilight (2008) - Rated 27 Jul 2015
90 94% The King's Speech (2010) - Rated 27 Jul 2015
85 74% The Terminator (1984) - Rated 27 Jul 2015
92 98% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 27 Jul 2015
90 94% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 27 Jul 2015