MrE

mre
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 11 Dec 2023
92 28% Honest Thief (2020) - Rated 11 Dec 2023
95 75% Nobody (2021) - Rated 11 Dec 2023
95 75% The Accountant (2016) - Rated 11 Dec 2023
95 75% 21 Bridges (2019) - Rated 11 Dec 2023
93 35% Zombieland (2009) - Rated 25 Aug 2015
95 75% Cape Fear (1991) - Rated 11 Aug 2015
96 93% Hanna (2011) - Rated 09 Aug 2015
95 75% Cocoon (1985) - Rated 09 Aug 2015
96 93% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 26 Jun 2015