MrFramedrops

Cinema Addict - 1160 Film Ratings
Member Since: Aug 15, 2018
Check out MrFramedrops's...
50 7% | I Feel Pretty (2018) - Dec 19, 2020 |
70 58% | Midnight Sun (2017) - Dec 19, 2020 |
80 83% | The Hate U Give (2018) - Dec 19, 2020 |
80 83% | Ran (1985) - Dec 19, 2020 |
80 83% | First Man (2018) - Dec 19, 2020 |
70 58% | Halloween (2018) - Dec 19, 2020 |
60 28% | Unsane (2018) - Dec 19, 2020 |
50 7% | The Happytime Murders (2018) - Dec 19, 2020 |
40 1% | Slender Man (2018) - Dec 19, 2020 |
60 28% | Wonderstruck (2017) - Dec 19, 2020 |