MrHaltik

mrhaltik
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Ukrainian born Londoner

more Recent Ratings

93 59% The Menu (2022) - Rated 11 Jan 2024
92 51% Ghost in the Shell (1995) - Rated 09 Nov 2021
100 93% The Fifth Element (1997) - Rated 09 Nov 2021
96 77% Lucy (2014) - Rated 06 Feb 2021
100 93% Love, Death & Robots (2019) - Rated 06 Feb 2021
88 22% Bloodshot (2020) - Rated 15 Jan 2021
90 36% Gemini Man (2019) - Rated 06 Nov 2020
95 68% Stranger Things (2016) - Rated 01 Nov 2019
90 36% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 04 Oct 2019
98 80% San Junipero (2016) - Rated 06 Sep 2019