Mr_Hide

mrhide
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2008
Location: Zagreb, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% The Langoliers (1995) - Rated 04 Sep 2008
80 66% The Arrival (1996) - Rated 04 Sep 2008
75 47% Innerspace (1987) - Rated 04 Sep 2008
85 83% The Happening (2008) - Rated 04 Sep 2008
75 47% Superman: The Movie (1978) - Rated 04 Sep 2008
85 83% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 04 Sep 2008
70 25% The Blood of Heroes (1989) - Rated 04 Sep 2008
90 94% Brazil (1985) - Rated 31 Aug 2008
68 8% Repo Man (1984) - Rated 31 Aug 2008
70 25% Soldier (1998) - Rated 31 Aug 2008